Pazartesi, Aralık 11Teknoloji ve Tasarım Platform'una hoş geldiniz.

Teknoloji Tasarım Dersi İçin Özel Program

teknoloji tasarim programı
teknoloji tasarim programı

Program Microsoft Office Access 2007 yüklü olan her bilgisayarda çalışır. Kuruluma ve başka programlar arasında geçişe gerek yoktur, tablo ve formlarla çalışır, kolayca bilgi akışı ve bilgi paylaşımı sağlanabilir. Öğrenci: Bilimsel proje ve tasarım hazırlama veritabanı programı, öğrencilerimizin çizimlerinde, çizim amaçlı yazılım programları kullanmaları konusunda teşvik edilmiş olur. Daha Az zamanda daha fazla denemeler yaparak tasarımını oluşturmada seçeneklerini sınar ve çoğaltır ve tasarımını zenginleştirir. Öğrenci kuşak boyunca tüm gelişimini buradan takip eder. Kuşak sonlarında yapılan teknoloji ve tasarım şenlikleri için arşiv görevini üstlenir.

Öğretmen: Tüm bu aşamaları tasarım sürecinde her aşamanın sol taraftaki küçük kutulara doldurur. ve tasarım bittiğinde bu notlar öğrenci puanı olarak yansır. Öğretmen tüm kuşak boyunca öğrencinin tasarımını nasıl geliştirdiğini görür. Daha sonra Yapım kuşağının tüm bu Puanları ve Sınıf içi performans notları ortaya çıkar.

Sol tarafta bulunan Tablo1 e öğrenci isimlerinizi topluca kes yapıştır ile kopyaladıktan sonra yukarıdaki aşamalara not verilir.
Verilen notlar yine sol taraftaki Değerlendirme alanından sınıf sınıf veya tüm okulun Teknoloji ve Tasarım Dersi Sınıf İçi Etkinlikler ve Ürün Değerlendirme Formu otomatik ortaya çıkmış olur

Yani aynı program içinde
-Hem öğrencilerin Ürün Değerlendirme Notları ve Sınıf İçi Performans Notları Verilmiş Oluyor
-Hem çalışmalarının özeti görülmüş oluyor
-Hem de öğrenciler ve öğretmenler çalışmalarını arşivlemiş oluyorlar.

Teşekkürler Kadir Demirkaynak

Alıntıdır.

Program Celal ÖNGÜN tarafından hazırlanıştır. Emeğine sağlık

Aşağıdaki Linkten İndirebilrsiniz.

Bir Cevap Yazın